Onze inzet bij de onderhandelingen was en is duidelijk: we willen echt en eerlijk klimaatbeleid, betaalbare woningen voor starters en ouderen, en een sociaal vangnet voor wie dat nodig heeft. We hebben er vertrouwen in dat we op al deze punten met goede resultaten kunnen komen.

Deze week zijn de laatste gesprekken. Daarna rekenen financieel experts het conceptakkoord door. In de week van 9 mei ronden we het akkoord af en bepalen we wie de wethouders worden. 

ALV op 10 mei
Op 24 mei is er een debat in de raad en wordt het nieuwe college geïnstalleerd. Voor die tijd lichten wij het akkoord graag toe aan onze leden. Dat doen we in een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 10 mei. Dan vertellen we wat het akkoord inhoudt en horen we graag wat onze leden ervan vinden.

Dus ben je lid? Zet dan 10 mei in je agenda. We zien je dan graag bij De Tuin van Kapitein Rommel! De deuren zijn open vanaf 19.30 uur en we starten om 20.00 uur. Aanmelden kan via onderstaande button.